ToxiClean

 

V dnešní recenzi si představíme ToxiClean zaměřený na detoxikaci jater. Pokud pravidelně sportujete a máte zdravou životosprávu, zřejmě se cítíte fit a toto téma vás až tak nenadchne. Ti z nás, kteří si na aktivity a zdravé vyvařování nenajdou čas, sáhnou po doplňku stravy s detoxikačním účinkem.

VLASTNOSTI
 Cena
 730 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 ANO
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

Detoxikace organismu je v poslední době velmi diskutované téma. Není se čemu divit, protože každý z nás má tělo doslova zdevastované různými škodlivinami, které jsou důsledkem „moderního“ životního stylu.

Toxiclean

Dýcháme smog a zplodiny, které se nám z plic dostávají krví do celého těla. Bydlíte na venkově a máte čerstvý vzduch? Nestačí! Další toxiny se ukrývají ve stravě a vodě. K průmyslově zpracovaným potravinám se snad nemá smysl vyjadřovat – jsou zdraví škodlivé.

Máte vlastní zahrádku nebo ověřeného dodavatele zeleniny a ovoce? Stále málo! I on své plodiny ošetřuje chemicky, i když v menší míře. Škodlivinám se tedy nevyhneme ani v potravinách s nálepkou bio, natur nebo raw.

Současný stav je natolik alarmující, že by každý z nás měl začít detoxikovat organismus co nejdříve. Pokud pravidelně sportujete a máte zdravou životosprávu, zřejmě se cítíte fit a toto téma vás až tak nenadchne.

Ti z nás, kteří si na aktivity a zdravé vyvařování nenajdou čas, sáhnou po doplňku stravy s detoxikačním účinkem. V dnešní recenzi si představíme ToxiClean zaměřený na detoxikaci jater.

V první řadě pryč s kovem?

Protože jsou játra velmi důležitý tělesný orgán, je vhodné upozornit nejprve na ně. Filtrují krev, a to každý jeden den celý život. Jistě uznáte, že i ten nejzdravější a nejčistší člověk na světě ve vyšším věku prostě játra nějakým způsobem znečištěná má.

A to je problém. Zanesená játra nepracují stoprocentně, škodliviny se navíc šíří v krvi dále do těla. Dlouhodobým zanášením si tedy koledujeme o různé jiné nemoci, než jen ty s játry.

V játrech si nejčastěji nosíme těžké kovy. I když se to nezdá, tyto škodliviny jsou v smogu ve vzduchu, plynech z aut a spotřebičů, dokonce v kosmetice, ze které také vyprchávají. Jsou i v hnojivech, jimiž hnojíme zeleninu a ovoce a jsou i v mase, nakolik zvířata jsou často krmena nekvalitní stravou plnou syntetických náhrad a léků.

Na obrázku můžete vidět projevy znečištěných jater, ale i celého organismu.

Toxiclean játra

Příznaky znečištěných jater (stránka produktu)

ToxiClean – tak prospěšný, a přitom tak neznámý?

Baví nás „pročesávat“ internet za Vás. Na internetu jsme se již setkali se všeličím, ale ještě jsme neviděli, že by o výrobku nikde nebyla ani jedna reálná zkušenost, či seriózní tvrzení.

Uznáváme, že stránky výrobku poskytují docela logické informace, avšak nikdo je nikde nepotvrzuje. ToxiClean tedy fungovat může, ale stejně nemusí.

Zkušenosti spokojených zákazníkůna stránce podle nás nejsou skutečné a jde pouze o marketingové texty výrobce. Nikde jinde se totiž o „zkušenostech“ nedočtete. Ani negativně, ani pozitivně.

Maže někdo hodnocení účelově? Odpověď neznáme, avšak desítky námi zkoumaných výrobků nás naučili, že pokud je spokojený zákazník, na internetu všechny tyto ohlasy najdete. ToxiClean se prezentuje poměrně anonymně a to mu v našich očích sráží důvěryhodnost.

Co ToxiClean obsahuje?

ToxiClean sice splňuje zákonné nařízení a byl ohlášen na Ministerstvu zdravotnictví. To však stále nedokazuje jeho účinnost, protože úřad se zajímá pouze o to, zda výrobek není nebezpečný. Pokud nemá žádný pozitivní přínos, ale neškodí, je povoleno prodávat jej. Názor si už vytvořte sami.

Každopádně ve složení se objevují tradiční přírodní složky, které najdete i v konkurenčních výrobcích detoxikačního zaměření.

 • Silymarin – bodlákovitá bylina, která obsahuje látku glutathion. Ten chrání orgány před oxidačním stresem
 • Máta peprná – podporuje trávení a zlepšuje chuť k jídlu (žádoucí při detoxikaci?!?). Působí však uklidňujícím účinkem na podrážděný žaludek, pomáhá s dýcháním (esenciální oleje). Má dezinfekční účinky a pročišťuje krev
 • Vitamin C – běžně se vyskytující vitamín povzbuzuje imunitu a chrání tělo před rakovinotvornými látkami
 • Kurkuma – koření, které dokáže zlepšit krevní oběh, čímž se krev filtruje a pročišťuje lépe
 • Fenykl – výborný proti kašli díky antiseptickým účinkem. Hubí i jiné bakterie, což nepřímo souvisí s detoxikací
 • Artyčok – zelenina plná výživných látek, které oslabená játra potřebují. Podporuje tvorbu žluči a snižuje cholesterol (ztučnění jater)

Složky v ToxiCleanu mají většinou pozitivní efekt, co se týče detoxikace. Stále je však sporná účinnost, protože na internetu chybí hodnocení.

Balení a užívání

Balení ToxiCleanu stojí 730 Kč (cca. 27 €), přičemž je určeno na měsíční užívání. Cena se tedy dá akceptovat, protože podobné výrobky při měsíčním užívání stojí okolo 20 – 30 €. Poštovné je zdarma. Cena se snižuje počtem balení.

Prvních 6 dnů se užívá jedna tableta před jídlem. Po týdnu se má dávka zvýšit na 2 tablety denně.

V případě podezření na závažnější potíže se doporučuje zvýšit dávkování na 4 tablety denně, což už se nám zdá příliš. Navíc pokud byste se rozhodli začlenit i jiný výrobek (jak výrobce doporučuje), celý den byste se tak pouze plnily tabletami. Tento postup nedoporučujeme.

Nutí nám další výrobky?

Je jasné, že každý si koupí jen to, co chce. Na stránkách výrobku však najdete šikovné reklamní větičky, které mají zákazníka navnadit i na nákup dalších výrobků.

Uvádí se, že pokud začnete užívat i je, zlepšíte tak účinky a celá kúra bude rychlejší a prospěšnější. I k těmto tvrzením však máme výhrady, protože:

 • Pokud je výrobek takový kvalitní, proč nebyla receptura uzpůsobena tak, aby fungovala co nejefektivněji i v jednom jediném výrobku?
 • V dávkování ToxiCleanu zjistíte, že se užívají až 4 tablety denně. Pokud však přidáme další 2 výrobky se stejným doporučením, měli bychom sníst až 12 tabletek. Uznejte, že pokud by se někdo „cpal“ tolika tabletami, na běžné zdravé jídlo by mu už mnoho místa nezbylo.

Přitom detoxikace spočívá i v návyku na správné stravování, a to hlavně zeleninu a libové maso. Myslíme si, že přemíra jakýchkoliv přípravků by tuto snahu brzdila, a dokonce by mohla trávicí soustavu naopak zpomalovat.

Výrobce Vám však nabídne i další 2 výrobky.

 • Detox Vital má tělu dodat potřebné živiny pro posílení imunity.
 • Swiss Probiotix má napomoci vytvořit a udržet střevní mikroflóru.

Doporučujeme sáhnout nejvíce po jednom výrobku a zvýšenou snahu investovat do přípravy zdravých jídel. Úpravou stravy a životních návyků (kouření, špatná strava, přemíra kosmetiky atd.). Zdravý životní styl ještě nikomu neublížil.ToxiClean

Oznámkujte nás

ZÁVĚR

Výrobku ToxiClean na detoxikaci jater příliš nedůvěřujeme. Jednak s ním nejsou pořádně zkušenosti a na trhu není dlouho. Zadruhé se složením nijak nevymyká běžnému standardu, což při ceně 27 € / bal není velmi pozitivní. Přečtěte si naše další recenze přípravků, kde najdete oblíbenější přípravky.

VLASTNOSTI
 Cena
 730 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 ANO
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena
click here to visit website

Napište vlastní recenzi

Jméno (povinné)
VAŠE HODNOCENÍ
Účinnost

Rychlost

Bezpečnost

Dlouhodobost

Kvalita-Cena

E-mail(povinné)
Váš komentář


RECENZE ČTENÁŘŮ

 1. Recenze od olga
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita-Cena

  je toxi clean opravdu tak učiny, na jatra a střeva mohu tomu věřit ,dik za odpověd olga
 2. Recenze od olga
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita-Cena

  mam zajem si objednat.


Powered by the Product Review Wordpress Theme