Acai Berry 900

 

Acai Berry 900 se postupně probíjí na vrchol prodejnosti přípravků na detoxikaci a podporu hubnutí. Na jedné straně za to může množství pozitivních hodnocení od spokojených zákazníků, na druhé straně přispívají prokazatelné účinky plodů Acai. Na trhu se dnes setkáte s množstvím výrobků obsahujících extrakty z plodiny. Je pochopitelné, že nemůžeme recenzovat všechny, které trh nabízí. Právě proto jsme se zaměřili na ten v ČR nejprodávanější - Acai Berry 900.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 1040 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 ANO
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

Acai Berry 900 se postupně probíjí na vrchol prodejnosti přípravků na detoxikaci a podporu hubnutí. Na jedné straně za to může množství pozitivních hodnocení od spokojených zákazníků, na druhé straně přispívají prokazatelné účinky plodů Acai. Na trhu se dnes setkáte s množstvím výrobků obsahujících extrakty z plodiny. Je pochopitelné, že nemůžeme recenzovat všechny, které trh nabízí. Právě proto jsme se zaměřili na ten v ČR nejprodávanější – Acai Berry 900.

Acai Berry detoxikace

Bobule Acai pocházejí z amazonských deštných pralesů. Na palmách rostoucí plody připomínají vzhledem borůvky, velikostí se zase podobají švestkám. Na palmách visí v trsech podobných hroznům. Nejrozšířenější pěstitelské oblasti jsou v Brazílii a Amazonii.

chci prodetox

Plody Acai se v těchto oblastech konzumují již odpradávna. Místní obyvatelé dávno zjistili, že jejich pravidelnou konzumací si kromě navození dobré nálady rapidně zlepšují zdravotní stav. Omlazující a pročišťující schopnosti Acai nechávají ostatní druhy ovoce daleko „v závěsu“.

Jak vzniká přípravek Acai Berry 900?

Jde o proces tzv. suchého mrazení. Čerstvé bobule Acai prvotřídní kvality se pod vysokým tlakem melou na kašovitou pastu. Následně z ní lis vytlačí všechnu tekutinu, takže vzniká nahrubo mletý prášek.

Plody Acai

Čerstvé plody Acai před procesem lisování, drcení a mrazení

Tato drť se následně zmrazí. Právě silný mráz v směsi uchovává všechny prospěšné živiny a to velmi dlouhou dobu.

Následující šetrné mletí a prosévání vytvářejí z drti obsah kapslí.

V podstatě neexistuje rozdíl mezi mraženou drtí a čerstvým plodem. Látky zůstávají a jediná odebrána složka je čistá voda. Znamená to, že kilogram čerstvého ovoce má mnohonásobně méně prospěšných látek, jako drť. Právě v ní se zachovají všechny žádoucí látky.

Co všechno Acai Berry 900 zvládá?

Při dodržení doporučeného dávkování 2 tablety denně se už nyní můžete těšit na:

 • Detoxikace organismu
 • Ztrátu prvních kilogramů váhy již po 3 týdnech užívání
 • Zrychlení metabolických procesů v těle – rychlejší spalování tuků a hubnutí
 • Prevenci vůči nádorovým onemocněním
 • Zlepšení krevního tlaku a prokrvování organismu
 • Prevenci kardiovaskulárních nemocí
 • Udržení optimální hladiny cholesterolu
 • Dodání pro tělo potřebných a prospěšných látek ve vysoké koncentraci
 • Čistě přírodní složení
 • Několikanásobně vyšší obsah živin než v čerstvém Acai
 • 90-denní lhůtu vrácení peněz v případě nespokojenosti

Tablety Acai

Tablety Acai Berry 900 – 3-měsíční kúra

Zaměříme se na hubnutí

Víte, proč je Acai Berry součástí téměř poloviny přípravků na hubnutí? Právě díky tomu, že hubnutí prokazatelně podporuje. Někteří výrobci používají Acai jako jednu z více složek. Ostatní složky mají vliv na jiné tělesné procesy, než hubnutí.

Acai Berry 900 obsahuje výhradně extrakt z plodů Acai. Nic více, nic méně. Díky tomu Acai Berry 900 zaručuje maximální možný vliv na metabolické procesy v organismu.

Co všechno Acai Berry 900 obsahuje?

Vysoká koncentrace zdraví prospěšných a pro tělo nezbytných látek v Acai je důsledkem prostředí, ve kterém ovoce roste. Plody jsou téměř celý den na slunečním světle a teple. Jsou přímo nabité vitamíny, neboť na jejich tvorbu je sluneční svit nezbytný.

Palmy Acai rostou ve velmi vlhkém prostředí, takže plody nemohou být vysušené a stále nabývají na objemu bohaté šťávy.

Acai Berry 900 obsahuje následující prospěšné látky v jejich nejpřirozenější formě:

1) Antioxidanty

S výrazem antioxidanty jste se již jistě setkali. Jedná se o látky, které mají nejvýraznější účinek na očistu organismu od nežádoucích škodlivin. Tím pomáhají i jako prevence před rakovinou, která je čím dál tím více rozšířená.

Vysoká koncentrace antioxidantů kromě rakoviny chrání tělo i před kornatěním cév, revma, cukrovkou a onemocněními ledvin. Tyto choroby trápí nejčastěji právě lidi se zvýšenou váhou nebo přímo obezitou, takže přísun antioxidantů je pro ně velmi důležitý.

2) Vláknina

Velkou výhodou vlákniny je zmírnění pocitů hladu. Je jasné, že člověk s nadváhou má mnohem větší apetit a často se až nadměrně přejídá. Bohužel sáhne spíše po nesprávných potravinách, které mají nízký nebo žádný obsah vlákniny (fastfoody, maso, polotovary apod.).

Nedostatek vlákniny má za následek nesprávné trávení, časté zácpy nebo naopak průjmy a plynatost. Dlouhodobé působení těchto neduhů může vyústit až do zánětů a různých vředů trávicí soustavy.

Nezanedbávejte konzumaci potravin s vlákninou (zelenina, luštěniny, celozrnné výrobky). Acai Berry 900 však také doplňuje velké množství potřebné vlákniny, takže jeho zapojení do jídelníčku je velmi žádoucí.

3) Energetická hodnota

Acai Berry 900 zajišťuje vysokou energetickou hodnotu. Tu potřebují zejména lidé, kteří podávají náročnější fyzický výkon v práci nebo při sportu. Právě tyto skupiny lidí si Acai oblíbily nejvíce, protože energii doplňuje rychle a efektivně. Tím se vyhnete malátnosti, pocitům únavy, nesoustředěnosti a dalším negativním projevům nedostatku energie.

4) Omega mastné kyseliny

Další z látek, které je v dnešní nekvalitní stravě nedostatek. Na místě je úprava jídelníčku, avšak Acai Berry 900 doplňuje tyto mastné kyseliny jako „první pomoc“ při jejich nedostatku.

Správná hladina omega mastných kyselin „promašťuje“ tělo žádoucím způsobem, snižuje hladinu špatného cholesterolu, a naopak udržuje optimální hladinu toho prospěšného. Zároveň chrání srdce a cévy, které jsou u lidí s nadváhou v ohrožení.

Udržují tělesnou vitalitu, zlepšují paměť a snižují riziko Alzheimera, což je dobrou zprávou pro starší lidi.

5) Vysoká koncentrace vitamínů a minerálů

Vitamíny a minerální látky jsou nedílnou potřebou pro celé tělo. Jde totiž o výživu pro buňky, které bez nich postupně degradují (oslabují se) a odumírají. Acai Berry 900 obsahuje až nadměrnou koncentraci potřebných látek, avšak nebojte se. Není možné se jimi předávkovat. Nevyužité látky tělo vyloučí a vezme si pouze potřebné množství. V méně kvalitní stravě je totiž vitamínů a minerálů velmi málo, takže jejich dodatečné doplnění těla prostřednictvím Acai Berry 900 vřele doporučujeme.

chci prodetoxAcai Berry 900

4.7 (93.33%) 3 hlasov

ZÁVĚR

Na světě a na prodejním trhu existuje množství výrobků z prospěšného ovoce. Plody Acai a výrobky z nich však obsahují několikanásobně vyšší množství látek potřebných pro zlepšení metabolismu. Začlenění výrobku Acai Berry 900 doporučujeme všem, kteří trpí nadváhou a s ní spojenou únavou a pocitem vyčerpanosti. Acai Berry 900 je vhodný i pro lidi, kteří dbají na prevenci před civilizačními chorobami. Začněte se zajímat o své zdraví a vzhled ještě dnes.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 1040 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 ANO
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena
click here to visit website

Napište vlastní recenzi

Jméno (povinné)
VAŠE HODNOCENÍ
Účinnost

Rychlost

Bezpečnost

Dlouhodobost

Kvalita-Cena

E-mail(povinné)
Váš komentář
Powered by the Product Review Wordpress Theme