Blendea SUPERGREENS

 

Na trhu je zcela nová směs zelených superpotravin Blendea SUPERGREENS. Ihned jsme si ji nechali poslat do redakce, abychom vám poskytli co nejpřesnější hodnocení.

VLASTNOSTI
 Cena
 499 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
  100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 ANO
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
  Kvalita-Cena

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

Detoxikace a očista organismu je celoroční aktivita pro posílení zdraví. V redakci rádi zhodnotíme každý způsob, jak detoxikaci posílit a detoxikovat tak co nejúčinněji.

Na trhu je zcela nová směs zelených superpotravin Blendea SUPERGREENS. Ihned jsme si ji nechali poslat do redakce, abychom vám poskytli co nejpřesnější hodnocení.

rostlinné bílkoviny

Recenze jsem se zhostil já, Lukáš a už teď vím, že si Blendeu nechám i do zásoby. Stal jsem se závislý na zelených superpotravinách?… 😀 Co jsem o Blendee zjistil?

 

Blendea mě zaujala v první řadě zajímavou chutí

Ano, opravdu si pochutnávám. Testoval jsem už několik zelených superpotravin, ale vždy mi po užití zkřivilo úsměv. Nechutnaly zrovna nejlépe. Je těžké nevnímat tu hliněnou, travnatou chuť.

Blendea mě v první řadě překvapila svou chutí. Po napití jsem na jazyku cítil příjemný mátový „dojezd“ a než jsem dopil svou první dávku, chuť jsem si opravdu oblíbil. Hned jsem věděl, že svůj ranní zelený drink budu nejbližší měsíc (nebo déle?) užívat s chutí.

máta

Nasypat, zamíchat, vypít a cítit se skvěle!

Slogan Blendey opravdu nelže. Přesně takové jednoduché je užívání. Každé ráno nalačno zalévám 1 až 2 čajové lžičky směsi čistou vodou. Nápoj je nutno rychle vypít, protože se vespod usazuje sedlina.

Zkoušel jsem samozřejmě i smoothie, protože jsem na něj zvyklý. Blendeu jsem kombinoval s banánem, hruškou i jahodami. Záleží na každého chuti, zkusím i zeleninové kombinace, případně přidat do zálivky na salát.

zelené potraviny

Jedno balení Blendey obsahuje 90 g směsi. Při dávkování 1 čajová lžička denně vydrží měsíc. Aktuálně stojí balení 499 Kč. Denní dávka tedy vychází na 16 korun!

16 korun za detoxikační vitamínovou bombu? Osobně se zásobím Blendeou alespoň na půl roku. Jsem si jist, že za tak skvělou cenu nic podobného neseženu.

Výrobce doporučuje alespoň 2 měsíce užívání. Objednejte ZDE

Proč jsem se rozhodl užívat Blendeu právě já?

„Hej, Lukáši, vypadáš nějak unaveně…“

„Ano, vím, jsem nějaký unavený…“

… a to i když spím 8 hodin denně! Jako redaktor detoxikujeme.cz dodržuji zdravou životosprávu, zdravě se stravuji, „nehřeším“ se sladkostmi a alkoholem. Prostě bych měl být úplně fit!

Blendea slibuje, že mi dodá všechny potřebné látky, kterých mám pravděpodobně málo. To je pravděpodobné, protože nakupuji v běžných supermarketech. Bohužel to známe všichni.

Ovoce a zelenina vypěstované bez slunce, dovážejí se k nám nezralé, bez chuti a bez vůně. Jelikož zelenina tvoří většinu mého jídelníčku, nutí mě nakupovat tu, která je téměř bez nutrientů. Zřejmě mi nějaké chybí.

Rovněž se vyhýbám přemíře masa. Konzumuji dietní maso – drůbež, ryby a nepřeháním to s ním. I snížený přísun bílkovin a tuků je to, co tělo vyčerpává.

Blendea obsahuje vysoký podíl rostlinných bílkovin a to až 38 g na 100 g směsi!

Blendea díky chlorelle a spirulině dodává velký podíl rostlinných bílkovin, takže tělo se nevyčerpává a já mám více energie!

Účinky a výhody Blendey SUPERGREENS

 Jelikož každý má jinak silný organismus a jiné komplikace, uvádím benefity, které pro Blendeu platí obecně. Směs obsahuje pouze řasy a sušené šťávy z listů ječmene a pšenice. 

 • BIO chlorella a spirulina působí zejména jako silné antioxidanty, chrání buňky před předčasným stárnutím a pomáhají tělu zbavit se nečistot. Při snaze o hubnutí urychlují metabolismus. Podíl řas v Blendee je 35 %.
 • BIO zelený ječmen a mladá pšenice stejně silně podporují přirozenou vnitřní detoxikaci. Navíc jsou zásadité, působí proti překyselení a podporují imunitu. Podíl ječmene s pšenicí je 60 %.
 • Zbývajících 5 % tvoří svěží máta – aromatická bylinka se svěží chutí. Věděli jste, že enzymy v bylinkách podporují trávení?

 

antioxidanty

Měsíční balení Blendea SUPERGREENS – směsi 4 zelených superpotravin

Moderní život? Smog, chemie a prach

Žiji v Praze a velmi dobře si uvědomuji, jak takové „moderní“ prostředí ovlivňuje organismus. Dýcháme nadměrně znečištěný vzduch. Zplodiny, prach a výpary se zdržují v plicích a krev je rozvádí do celého těla. Prvořadá je proto detoxikace.

Vysoký podíl antioxidantů v Blendee „útočí“ na volné radikály – škodliviny, které dokáží přerůst až do rakoviny. Nemůžeme zanedbávat prevenci!

Škodí i kosmetika a drogerie – každý na tělo a do těla denně nevědomky vpravíme množství škodlivin a chemikálií.

Ty jsou také v oblečení, nábytku, kobercích, matracích.
Celý den jsme jimi atakováni, proto je vhodné sáhnout po potravinách s antioxidačním účinkem. Mám radost, že jsem takového pomocníka našel právě v Blendee.

 

Blendea SUPERGREENS je zdravá a moderní superpotravina

Užívat Blendeu jsem se rozhodl i pro její perfektní vlastnosti. Spojuje vlastně všechny, které zdravíchtivý člověk hledá:

 • Žádný lepek – celiatici mají zelenou!
 • Žádný přidaný cukr – radují se diabetici a lidé na dietě!
 • 100 % BIO kvalita – žádné upravované potraviny, žádné konzervanty, žádná agresivní a škodlivá hnojiva!
 • Žádné živočišné složky – ideální drink pro vegetariány, vegany a vitariány
 • Použity pouze nejkvalitnější superpotraviny z Taiwanu a Nového Zélandu

Blendea mi žádné alergické reakce ani jiné nepříjemnosti nezpůsobila a to i přes mou alergii na citrusy. Myslím, že je bezpečná pro každého. Potvrzují to i reakce okolí, kteří Blendeu alespoň ochutnali.

 

výživový doplněk Blendea SUPERGREENS

V balíčku byla Blendea na měsíc, faktura (slouží jako záruční list) a děkovný dopis

 

Jak pomohla Blendea mně?

Benefit, který jsem zpozoroval jako první, byl aktivnější – vitálnější pocit. V práci jsem byl po probuzení často unavený až do oběda. Blendeu nyní piju jako náhradu ranní kávičky.

Zmírnilo se mi nepříjemné podráždění pokožky, které jsem měl delší dobu na hrudníku.

Blendea zapůsobila i na mé trávení. Mnohdy jsem měl problémy s vyprazdňováním (zejména kvůli vysoce vláknité stravě). Občasné pálení žáhy (po přejídání nebo naopak po delším hladovění) momentálně po měsíci užívání nepociťuji.

Jiné nepříjemnosti jsem neměl, takže další vlivy Blendey posoudit nedokážu. Věřím ale, že pomůže každému posílit činnost orgánů, snížit cholesterol i očistit celý organismus.

 Nezapomínejte, tělo funguje pouze se správným přísunem živin. Blendea v nepoškozené formě dodává ty nejvýznamnější.

Jako dárek za dlouhý článek pro vás mám slevový kód „10SLEVA“… 🙂 KLIKNĚTE a zadejte ho přímo do objednávky.
 

Blendeu SUPERGREENS hodnotím 4 hvězdami z 5! Proč?

Celkově hodnotím Blendeu velmi kladně. 5 hvězdiček jí ale nedám. Berte to však pouze jako maličkosti, které na účinek Blendey nijak nemají vliv.

 • krabička Blendey má pod vzduchotěsným víčkem „hranu“, na níž se směs zachycuje.
 • pudr se mi takhle po otevření rozvířil, z čehož jsem dost kýchal. Rovněž tak „okrasná sláma“, která vyplňuje balík. Výrobce by mohl popřemýšlet o vhodnějším balení.
 • ne každému se může zamlouvat cena. Je však třeba pochopit, že řasy pocházejí až z Taiwanu, pšenice s ječmenem z Nového Zélandu. Právě tam jsou nejvhodnější podmínky pro pěstování nejsilnějších potravin. Žádné modifikované a rychlené suroviny!

Zkušenosti zákazníků najdete v diskusi ZDE

 Blendea SUPERGREENS

4.9 (98%) 10 hlasov

ZÁVĚR

Celkově hodnotím Blendeu velmi kladně. 5 hvězdiček jí ale nedám. Berte to však pouze jako maličkosti, které na účinek Blendey nijak nemají vliv.

VLASTNOSTI
 Cena
 499 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
  100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 ANO
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
  Kvalita-Cena
click here to visit website

Napište vlastní recenzi

Jméno (povinné)
VAŠE HODNOCENÍ
Účinnost

Rychlost

Bezpečnost

Dlouhodobost

Kvalita-Cena

E-mail(povinné)
Váš komentář
Powered by the Product Review Wordpress Theme