Chlorella ADVANCE

 

V dnešním pátrání po účinných přípravcích na detoxikaci organismu jsme narazili na produkt Chlorella ADVANCE. Už tradičně se jedná o čistě přírodní produkt. Od konkurence se liší svou hlavní složkou - řasou Chlorella.

VLASTNOSTI
 Cena
 399 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 NE
 Doporučujeme
 NE
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

V dnešním pátrání po účinných přípravcích na detoxikaci organismu jsme narazili na produkt Chlorella ADVANCE. Už tradičně se jedná o čistě přírodní produkt. Od konkurence se liší svou hlavní složkou – řasou Chlorella.

Zatím, co se ostatní výrobci těchto preparátů zaměřují zejména na vícesložkové složení výrobků s ideálními poměry hodnot, Chlorella ADVANCE se spoléhá pouze na jedinou. Není však pochyb, že tato nenápadná sladkovodní řasa v sobě skrývá několik prospěšné látky.

Které to jsou, jak ovlivňují naše tělo a zda je možné s Chlorellou úspěšně detoxikovat organismus, se dozvíme v dnešní recenzi.

Chlorella Advance

Chlorella ADVANCED – balení po 1 000 tabletách

Chlorella – zázrak z vody?

Řasám se všeobecně připisuje velmi příznivý vliv na celé lidské tělo. Lidstvo je sice zná odjakživa, avšak s jejich konzumací začalo až v posledních desítkách let.

I Chlorella patří mezi superpotraviny, a tedy potraviny s vysokou výživovou hodnotou a hladinou prospěšných látek. Navíc je poměrně nenáročná na pěstování a na malém místě je možné vypěstovat velký objem řasy.

Chlorella vulgaris

Chlorella Vulgaris v přirozené podobě

Všechny tyto výhody chlorelle předpovídají „hvězdnou“ budoucnost. Odborníci tvrdí, že v budoucnu se chlorella a podobné řasy plnohodnotně zařadí do jídelníčku každého z nás.

Dříve se tato očekávání kladli rýži. Je jednoduché vypěstovat její velký objem za nízké náklady. Rýže však nemá takové výživové hodnoty a prospěšné účinky, jako chlorella.

Co slibuje Chlorella ADVANCE?

Naším prvořadým zájmem je detoxikace – očista organismu. Chlorella se zaměřuje na detoxikaci vycházející z trávicího ústrojí. Má schopnost na sebe tyto toxiny navázat a účinně je odvést z těla ve stolici.

Jsou to však i ostatní živiny, které přispívají k boji těla s toxiny a úpravou trávicí funkce napomáhají trávení a zklidnění podrážděných střev a žaludku.

Záměrně nepíšeme o složení, protože výrobek obsahuje pouze jednu složku – řasu Chlorella Vulgaris. Ta však obsahuje řadu cenných a prospěšných živin. Kompletní složení naleznete zde.

Odkud je chlorella?

Díky moderním metodám pěstování chlorelly je tuto řasu možné vypěstovat téměř kdekoliv. Stačí 3 základní předpoklady – dostatek místa, slunečního světla a vody. Už za 7 dní je možné sklízet biomasu.

V našich zeměpisných šířkách se však řasa neujme, proto se produkt dováží nejčastěji z Asie. Řasa má v době zralosti nejvyšší obsah prospěšných látek. Mechanicky se odstředí, čímž zhoustne.

Složitou metodou se částečně narušuje její buněčná stěna, aby cenné živiny dokázalo tělo co nejefektivněji využít.

Po této úpravě se „kaše“ suší, čímž vzniká tmavozelený pudr. Pod vysokým tlakem se z pudru lisují tablety do výsledné podoby produktu Chlorella ADVANCE.

Chlorella výroba

Z chlorella pudru se lisuje hotový výrobek – Chlorella ADVANCE

Produkt je vyroben z řasy Chlorella Vulgaris. Biomasa se k nám dováží z jihovýchodní Asie, kde čistá voda a 12 hodin slunečního svitu denně zaručují nejvyšší možnou kvalitu řasy.

Velkoprodukce chlorelly na stejném principu, avšak v mnohem větším měřítku

Jde tedy o čistou řasu chlorella?

Ano. Tablety Chlorella ADVANCED obsahují výhradně lisovaný prášek z řasy Chlorella Vulgaris. Ve výrobku nenajdete:

 • žádná chemická aditiva (příměsi)
 • barviva
 • konzervanty
 • ochucovadla

Řasa ve výrobku Chlorella ADVANCED podléhá:

 • šetrnému výrobnímu procesu s důrazem na zachování výživných látek
 • výstupní kontrole suroviny ve výrobě
 • nezávislé kontrole kvality v akreditované laboratoři (ČR)
 • mikrobiologické a chemické analýze (ČR)

Přísná kritéria ve výrobě a v zemi distribuce zaručují, že se na trh nedostane nijak závadný nebo nekvalitní produkt.

Proč právě Chlorella ADVANCE a ne jiný výrobek?

Jak jsme uvedli, výrobní proces spočívá v částečném narušení buněčné stěny (dezintegrace). Proces je technicky náročný.

Levné konkurenční výrobky sice mohou být vyrobeny z kvalitní řasy, ale pokud nebyla dezintegrovaná, tělo z ní nedokáže vstřebat maximální množství živin.

Chlorella bez dezintegrace tělu prospěje pouze v mechanickém čištění střev od nečistot, ale výživné látky se do těla nedostanou.

Užívání

Užívání nás zaskočilo. Dospělí užívají 5 – 10 tablet 2 x denně. To znamená 10 -20 !! tablet za den. Děti 1 až 4 tablety denně. Užívání se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám.

Cena

Cena se nám jeví výhodná. Jedno balení momentálně stojí 399 Kč a obsahuje 1 000 tablet. Pokud byste dávkovali 10 tablet denně, vydrželo by Vám 100 dní. To znamená 4 Kč na denní dávku. Cena je skutečně nízká.

Výhody

Chlorella ADVANCE slibuje zlepšení zdravotního stavu ve více směrech:

 • detoxikace organismu – chlorella účinně pročišťuje trávicí soustavu a játra
 • optimalizuje trávení – díky vysokému obsahu vlákniny
 • vyživuje tělo – doplňuje mnohé látky, které se v běžné stravě nenacházejí nebo nacházejí ve velmi malém množství (chlorofyl, karotenoidy, chlorelový růstový hormon, aminokyseliny, minerály, vitaminy)
 • podporuje krvetvorbu – díky chlorofylu působí na produkci červených krvinek. Krev se tak zároveň pročišťuje
 • podporuje imunitu
 • podporuje energii a vitalitu
 • chrání tělo před volnými radikály
 • podporuje činnost nervové soustavy

Nevýhody Chlorella ADVANCE

Do této chvíle zněla recenze velmi pozitivně. Jako každý obdobný výrobek však i Chlorella ADVANCE má jistá negativa, na které si Vás dovolujeme upozornit.

1) Nelíbí se nám „ohrané reklamní slogany“ na stránce výrobku. Sice pěkně znějí, ale prodejce často nevysvětluje, jakým způsobem Chlorella prospívá očistě. Téměř žádný výrobek nemá tolik výhod, jak uvádějí stránky. Věty typu „napomáhá k normální funkci …., optimalizuje činnost …“ a podobně prozrazují, že přípravek sice má nějaký prospěšný účinek, zázraky však od něj očekávat nemůžeme.

2) Dalším negativem, který jsme postřehli, je právě jednosložkové složení. Úspěšné konkurenční výrobky na očistu organismu jsou právě naopak složené z více složek.

Každá z nich má své specifické účinky a závisí pouze na výrobci, zda složení dokáže namíchat tak, aby složky navzájem „spolupracovaly a ladily“. Pouze tehdy je možné dosáhnout nadprůměrné výsledky, protože tělo je intenzivně zásobované potřebnými živinami a prospěšnými látkami (různé instantní nápoje apod.).

3) Užívání je přehnané. 10 – 20 tablet denně je neúnosné množství. Přemýšlíme nad tím, zda by uživateli zůstalo v žaludku místo pro normální jídlo. S takovýmto množstvím tablet za jeden den jsme se ještě nesetkali.

Nechceme Chlorelle křivdit, ovšem myslíme si, že prospěch pro tělo není velký a účinky řasy se dají srovnat s běžnou zeleninou. Ta je také zdravá, ne však „zázračná“.Chlorella ADVANCE

4.7 (93.33%) 3 hlasov

ZÁVĚR

Chlorella ADVANCE díky svému složení může působit pozitivně na trávení a očistu trávicího traktu. Zároveň může působit jako prevence před nedostatkem živin v těle, únavou a vyčerpaností. Na zázrak byste však čekali věčně. Zkuste jedno zkušební balení a přesvědčte se, nebo si prohlédněte další recenze na naší stránce. Poradí Vám, který výrobek má pro tělo větší přínos.

VLASTNOSTI
 Cena
 399 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 NE
 Doporučujeme
 NE
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena
click here to visit website

Napište vlastní recenzi

Jméno (povinné)
VAŠE HODNOCENÍ
Účinnost

Rychlost

Bezpečnost

Dlouhodobost

Kvalita-Cena

E-mail(povinné)
Váš komentář
Powered by the Product Review Wordpress Theme