Cítíte se unavení a trápí vás špatné zažívání? Nastal čas na detoxikaci!

Špatné zažívání. Bolesti hlavy. Únava, deprese, podrážděnost a neschopnost soustředit se. To jsou nejčastější symptomy signalizující, že organismus není v pořádku. Je na čase se zamyslet a uvědomit si, že se jedná o důsledek dlouhodobého procesu. Žádný z nežádoucích projevů nezmizí sám od sebe.

Jistě také vy znáte ve svém okolí osoby z řad přátel, rodiny, známých či pracovních kolegů, kteří si příliš často stěžují na únavu, bolesti i špatnou kondici. Jejich trávící trakt nefunguje a trpí zácpami. Navíc se cítí unavení, nevyspalí a ke svému okolí se chovají podrážděně. Možná se tak cítíte i vy. Kde se stala chyba a lze ji napravit?

Často se opakující zdravotní problémy a nemoci jsou očividným signálem, že tělo nefunguje tak, jak by v ideálním případě mělo. Příčinu nehledejte v závažných chorobách, ty jsou často pouhým projevem. Příčinu hledejte ve svém životním stylu života. Žijete hektický život plný stresových situací? Skládá se váš jídelníček z nezdravých, tučných potravin, sladkostí a polotovarů a vaši nejoblíbenější restaurací je fast-food se smaženými jídly? Denně vypijete několik šálku černé kávy a alkoholu se nevyhýbáte? V tom případě nastal čas uvažovat o změně a svému tělo přestat škodit.

 

Potřebuje vaše tělo detoxikaci?

Nefungující lidský organismus znamená, že je příliš zatížený a nezvládá likvidovat nápor ohromného množství škodlivých látek a jedovatých toxinů, zatímco těch zdravých se mu nedostává. Výsledkem je “volání o pomoc” v podobě zdravotních obtíží. Čím častěji a pravidelněji se objevují, tím je zřejmější, že tělo potřebuje důkladně pročistit – detoxikovat.

Pozorujete na sobě následující příznaky?

  • únava, deprese, pocity smutku a rezignace, nedostatek energie
  • podrážděnost, neklid, roztěkanost
  • nechutenství nebo naopak nezvladatelná chuť na sladké a slané
  • poruchy trávení, žaludeční potíže, zácpa, střevní virózy, plynatost
  • bolesti hlavy, bolesti celého těla
  • kožní nemoci a alergie
  • zápach z úst, povlak na jazyku
  • sexuální poruchy
  • nadváha
  • otoky končetin

 

alone-62253_960_720

Opakující se bolesti hlavy trápí velkou část světové populace

Energetické nápoje vám energií nedodají, zdravé tělo ano

Stále více lidí se cítí unaveno. Vinu svalují na náročnou práci a chybějící energii se snaží získat z populárních energetických nápojů či černé kávy. Ty sice dodají pocit energie, ale pouze na krátkou dobu. Přitom však zatěžují játra, hlavní detoxikační orgán, a tím celý problém ještě více zhoršují.

Mnohem lépe byste učinili, kdybyste se těmto nápojům vyhnuli velkým obloukem, a raději se zaměřili na zdravější nápoje i potraviny. Díky detoxikaci ulevíte svým játrům a dalším podstatným orgánům, které očistíte od škodlivých látek a jedovatých toxinů. Právě tyto látky jsou hlavními zloději energie a životního elánu.

 

Máte špatnou náladu? Změňte jídelníček

Způsob stravování má obrovský vliv také na duševní rozpoložení. Nekvalitní, nezdravé a dokonce toxické potraviny ovlivňují psychický stav zcela zásadním způsobem. To si ale většina neustále špatně naladěných osob odmítá připustit, stejně jako nechtějí ze svého jídelníčku vyřadit oblíbené byť silně nezdravé potraviny. Samozřejmě je třeba rozlišit, kdy se jedná o opakující stav, nebo občasné podráždění a kdy už hrozí klinická deprese. V takovém případě je namístě konzultace s lékařem.

Pokud se ke změně již odhodlají, zpravidla u ní nedokáží vydržet. Náhlá změna stravovacích návyků toxiny nevyžene. Naopak se toxiny budou bránit a svého “živitele” snadno neopustí. I v tomto případě detoxikace pomůže toxiny vystrnadit jednou pro vždy a navrátit tělo do dobrého fyzického i psychického rozpoložení. Zdraví lidé se cítí spokojenější a lépe naladěni.

Detoxikaci výborně podpoří i půst nebo dieta. Zelené superpotraviny jsou pro detoxikaci výborným pomocníkem. 

koupit Blendeu

Když mozek nefunguje…

Pokud se hůře soustředíte a občas se připadáte úplně “mimo”, pak za vašimi problémy mohou stát opět toxiny, které se v těle doslova přemnožily. Zapomeňte na energetické nápoje, které vás nakopnou na mizivý moment. Detoxikace má na soustředění významný vliv. Tělo očištěné od těžkých kovů a dalších škodlivých látek se projeví i na schopnosti soustředit se a jasněji myslet. Toxiny totiž brání mozku pracovat.

Nespavost počítání oveček nevyřeší

Nadměrné množství toxinů narušuje přirozený cyklus, který se projevuje poruchami spánku, jako je pomalé usínání, časté buzení a neustálé změny polohy. Toxické látky totiž snižují množství látky melatoninu, který tělu signalizuje potřebu spánku. Jeho nedostatek je příčinou vzniklého nesouladu. Detoxikace vyloučí toxické látky a organismus se vrátí do přirozeného stavu. Nebude se bránit spánku zuby nehty a ráno budete vyspalí a svěží jako dlouho předtím.

lamb-1103282_960_720

Lepší ovečka v přírodě, než jejich počítání před spaním.

Sex? Není nálada ani chuť

Toxiny ovlivňují vše včetně sexuálního života. Nezapomeňte, že i pohlavní orgány jsou stejné jako ostatní orgány a ke správnému fungování musí být zdravé a musí mít dostatek vitamínů a minerálů. Detoxikace sebou přináší kvalitnější pohlavní život a vyšší sexuální výkonnost. Vyzkoušejte si detoxikaci v páru a budete překvapení, jak to osvěží váš dosavadní vztah.

Na toaletu chodíte příliš málo

Porucha trávení je jedním z hlavních projevů nefunkčního organismu. V takovém případě nemusí pomoci změna jídelníčku, zařazení vlákniny ani čerstvé zeleniny a ovoce. Tělo je plné toxinů, které je nutné odstranit pomocí radikálnějšího kroku – detoxikace. Samozřejmě je více než vhodné po absolvování detoxikační kůry pokračovat ve zdravějším stravování než dosud. Jinak se brzy ocitnete ve stejné situaci.

Toxiny způsobují kožní vyrážky a alergie

Ano, toxiny opravdu ovlivňují vše a rozhodně ne příjemným způsobem. Dalším projevem bývají kožní vyrážky a problémy. Nemá smysl aplikovat krémy, které si stejně neporadí s příčinou problému, kterým je nadbytek jedovatých látek. Po provedení detoxikace by měly všechny problémy s pokožku postupně zmizet. Nečekejte však zázraky během jediného dne.

Držíte dietu, ale ručička na váze se ani nehne

Boj s nadváhou bývá běh na dlouhou trať, která vyžaduje dostatek silné vůle a motivace. Toxiny přítomné v organismu se této snaze budou intenzivně bránit. Braňte se efektivně a před změnou jídelníčku začněte detoxikací. Tělo bude očištěné od škodlivých látek a bude mnohem lépe připraveno reagovat na zdravou výživu a zdravý pohyb. Díky detoxikace vám hubnutí půjde lépe a hlavně rychleji.

bathroom-scale-1149263_960_720

Dřete se každý den a ručička na váze se přesto nehne?

Když tělo bolí, je čas na detoxikaci

I nevysvětlitelné a časté bolesti mohu být neslyšnou prosbou o detoxikaci. Bolesti hlavy ale ostatních částí těla mohou být projevem nadbytku toxinů v těle. Podobně je tomu u pocitů ztuhlosti po probuzení, kdy si připadáte, jako by vás přejel přinejmenším vlak. Vraťte léky proti bolestem zpět do šuplíku a raději pro své tělo udělejte něco zdravého. Detoxikace celé tělo důkladně pročistí a bolesti hlavy i pocity ztuhlosti by měly brzy vymizet. Zbavte se toxinů a na výše uvedené symptomy můžete zapomenout s lehkou hlavou!

 Cítíte se unavení a trápí vás špatné zažívání? Nastal čas na detoxikaci!

5 (100%) 2 hlasovPowered by the Product Review Wordpress Theme