DetoxActive

 

Opět se setkáváme s přípravkem na čistě přírodní bázi. Přírodní složky jsou vlastně standardem v doplňcích výživy, protože jakékoliv chemické a umělé složky by je mohly klasifikovat mezi léky či léčiva, kvůli čemu by nemohly být dostupné volně bez předpisu. DetoxActive je tady pro vás.

VLASTNOSTI
 Cena
 349 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 ANO
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Kvalita-Cena
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

Dnešním hodnoceným výrobkem je DetoxActive pro očistu trávicího traktu. Vyrábí ho stejný český výrobce, jako minule hodnocený výrobek Liverax na detoxikaci jater.

Prakticky nejvíce nečistot se do těla dostává právě prostřednictvím trávicího traktu, resp. ústy. Vše, co jíme a pijeme, má přímý vliv na náš zdravotní stav a kondici. Každý, kdo zanedbává správné stravování, nevybírá kvalitní potraviny, přejídá se nebo naopak často nejí a hladoví, si tak zadělává na nepříjemné zdravotní problémy.

Hned na začátek však upozorňujeme, že to není jen doplněk výživy, který podá záchrannou ruku a přinese pocit klidného žaludku a bezproblémového vylučování. Takový prostředek neexistuje a ať to zní jakkoliv bezútěšně, nikdo s narušeným zdravím se nevyhne úpravě svého stravování.

Detoxactive

DetoxActive – český doplněk stravy pro detoxikaci trávicího traktu

chci prodetox

Proč je zdravé trávení tak důležité?

Kondice našeho žaludku a střev přímo určuje to, jak se budeme cítit a je podle ní možné poměrně přesně zjistit další vývoj našeho zdravotního stavu. Pokud trávíme správně a do těla se nám díky kvalitním, zdraví prospěšným potravinám dostávají cenné živiny v optimálním množství, máme vyhráno.

Současný problém je však v tom, že se takto ideálně nestravujeme. Rafinované cukry, škodlivé tuky a nedostatek cenných, přirozených živin nás dělají obézními, vyvolávají trávicí potíže, a právě zde nastává problém.

Pokud není stolice pravidelná a úplná, ve střevech a žaludku se hromadí bakterie. Ty mají na svědomí záněty, infekce, často vředy. Dlouhodobé vystavování vnitřností tomuto stavu může zapříčinit dokonce rakovinu.

Setkáváme se s únavou a vyčerpaností, trávicími a vylučovacími obtížemi, bolestmi a křečemi, nepříjemným dechem, kožními problémy, zhoršeným zrakem, čichem a chutí.

Zaznamenali jste  na sobě některý z uvedených problémů? Možná i vaše trávení zažívá nápor bakterií, pokud ještě nepřerostly do zánětu.

Zněčistení traktu

Ilustrace vlivu znečištěné trávicí soustavy na celý organismus ze stránek DetoxActive

Jak zlepšit trávení přirozeně?

Jistě jste již četli desítky textů o správném stravování. V zásadě se dají určit 2 požadované vlastnosti toho, co jíme:

 • Čerstvost – nejezte zpracované, balené a trvanlivé potraviny. Jsou plné jedů v podobě chemikálií, konzervantů a těžkých kovů. Vyhýbejte se uzeninám, smaženému, pečivu z velkovýroben, ochucovaným, přibarvovaným, konzervovaným, slazeným, soleným, louhovaným… Vlastně všem potravinám, které nejsou čerstvé.

Lidé ztratili trpělivost při nakupování a přípravě jídel. Výmluvou je nedostatek času, avšak jak jinak chcete pomoci sami sobě, pokud nezměníte stravování? Doplňky výživy nemají magickou moc a celý proces pouze zjednoduší. Sami o sobě však vytouženou změnu nezaručí.

 • Střídmost – zvykli jsme si přejídat se a vždy sníst vše, co vidíme na talíři. To je však další chyba. Jíst musíme pouze, dokud nezaženeme hlad. Více ne, a to i za cenu, že by se nesnědené vyhodilo. Naučte se na talíř naložit méně a v případě velkého hladu si přidat, než sníst „sloní“ porci. Jezte klidně menší množství více krát za den. Pokud hlad necítíte, jíst přestaňte.

Konkrétní potraviny už znáte. Zelenina, vejce, luštěniny a libové maso. Mléčné výrobky (ideálně zakysané), semínka a ořechy, možností je tak mnoho. Lenost však stále nutí lidi sáhnout po hotovém mraženém či konzervovaném polotovaru, případně smaženém rychlém občerstvení. To je nejlepší způsob, jak nezhubnout ani gram.

DetoxActive pro zlepšení trávení

Začlenili jste střídmost a čerstvost do svého jídelníčku? Skvělé! Už teď jste tisícinásobně blíž ke změně. Pokračujte, nepolevujte a dostaňte se do stavu, kdy si na čokolády, koblihy a chipsy ani nevzpomenete.

Právě teď je vhodný čas sáhnout po pomocníkovi, kterým se může stát i doplněk stravy DetoxActive.

Složení DetoxActive

Opět se setkáváme s přípravkem na čistě přírodní bázi. Přírodní složky jsou vlastně standardem v doplňcích výživy, protože jakékoliv chemické a umělé složky by je mohly klasifikovat mezi léky či léčiva, kvůli čemu by nemohly být dostupné volně bez předpisu. DetoxActive není na předpis.

Výrobce zvolil osvědčené složky, které najdete i v konkurenčních výrobcích. Zákazník se proto zaměří zřejmě na cenu a dostupnost, protože přípravek se prakticky neliší od desítek jiných.

Složení detoxactive

V jedné kapsli DetoxActive naleznete tato množství složek. Jedná se o extrakty z rostlin a plodů.

 • Chlorella -sladkovodní řasa pomáhá tělu odolávat rakovinnému bujení, jehož riziko vzniká právě při dlouhodobém výskytu bakterií v trávicím traktu, ale i jinde v těle
 • Spirulina – opět řasa, navíc zařazena mezi superpotraviny. Má vysoký obsah bílkovin a vitamínů, takže tělu s oslabeným trávením dodává potřebné živiny. Ideální surovina pro lidi, kteří se stravují jídlem bez kvalitní výživové hodnoty (polotovary, fastfoody)
 • Zelený (mladý) ječmen – napomáhá samoregeneraci těla. Lidem, kteří své tělo nepřiměřeně zatěžovali stravou, pomáhá ječmen přírodní detoxikací – vyplavováním škodlivin nejen z trávicí soustavy, ale i jater a ledvin
 • Mladá pšenice – mimo jiné harmonizuje tělesné funkce, což je opět vítanou pomocí pro lidi, jejichž trávicí funkce a vylučování žláz byly omezené a oslabené. Díky tomu tělo samo zintenzivňuje přirozenou detoxikaci
 • Aloe vera – kromě množství prospěšných živin má kaktusovitá rostlina Aloe pro lidi s problematickým trávením jeden obrovský význam – působí jako spolehlivé přírodní projímadlo, což je záchrana pro lidi s nedostatkem střevní mikroflóry a slabým vylučováním trávicích enzymů. Ti velmi často trpí zácpami
 • Acai berry – plody palmy Acai zlepšují trávení, dodávají energii vyčerpanému organismu a vysoký obsah vlákniny dokonce tlumí pocity hladu
 • Maqui berry – druhá bobulovin, která má schopnost pohlcovat volné radikály. Ty jsou jedním z nejčastějších příčin vzniku rakoviny, trávicí trakt nevyjímaje
 • Ostropestřec mariánský – bodlákovitá rostlina působí velmi pozitivně na zanášení jater tukem. Zanesená játra ztrácí schopnost dostatečně filtrovat krev, což znamená, že znečištěná krev obíhá celým tělem. Je velká škoda, že Ostropestřec je v DetoxActive zastoupen v nejnižším množství

Obsažené složky jsou velmi prospěšné, ale znovu zdůrazňujeme, že podobné složení, dokonce ve vyšších koncentracích, najdete i v jiných výrobcích.

Dávkování a užívání

S dávkováním se seznámíte na obrázku níže. Jako nevýhodu vnímáme velké množství kapslí denně při intenzivní kúře (až 8 tablet denně). Pro lidi, kteří těžko polykají tablety, může být toto množství nepříjemné.

Složení detoxactive

Množství tablet může být pro někoho nepříjemné. Doporučujeme hledat výrobky v podobě instantních nápojů, které se dávkují velmi jednoduše. Stačí vypít!

Cena a balení

Jedno balení samostatně stojí 349 Kč a vydrží 2 měsíce při dávkování 2 tablety denně. Za doporučenou denní dávku tedy zaplatíte 6 Kč (cca. 0,20 €), takže cena je opravdu příznivá. Cena se snižuje počtem balení.

Je DetoxActive bezpečný?

Ano, i tento výrobek splňuje přísné podmínky pro udělení certifikátu HAACP. Zároveň byl nahlášen na Ministerstvu zdravotnictví ČR.

Výhody a nevýhody

 • Čistě přírodní složení bez zbytečných přídavných látek a nebezpečných umělin
 • Příznivá cena
 • Prakticky bez omezení (kromě kojících žen a dětí do 15 roků)
 • Novinka na trhu – zatím téměř bez skutečných zkušeností. Navíc na stránce naleznete pouze 3 hodnocení zákazníků, která byla vytvořena překladačem a jejich obsah je nesrozumitelný
 • Poměrně běžné složení – podobné složení se objevuje i v jiných výrobcích
 • Nepraktické dávkování – až 4 tablety denně můžou být problém
 • Nedůvěryhodná stránka – výrobek je nový a na stránkách je velmi málo informací. Navíc chybí kontakty na prodejce a výrobce



DetoxActive

Oznámkujte nás

ZÁVĚR

Neradi nějakému výrobku křivdíme, avšak DetoxActive je nový a neověřený výrobek, jehož prodejní stránky jsou prakticky prázdné. Dozvíte se z nich málo informací a prodejce nemáte jak kontaktovat. Zaujala nás příznivá cena, ale ta může svědčit o opaku. Složky nemusí být z kvalitních zdrojů. S takto podezřele levným výrobkem jsme se setkali pouze jednou. Jednalo se o výrobek Liverax na detoxikaci jater od stejného výrobce.

VLASTNOSTI
 Cena
 349 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 ANO
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Kvalita-Cena
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena
click here to visit website

Napište vlastní recenzi

Jméno (povinné)
VAŠE HODNOCENÍ
Kvalita-Cena

Rychlost

Bezpečnost

Dlouhodobost

Kvalita-Cena

E-mail(povinné)
Váš komentář




Powered by the Product Review Wordpress Theme