Detoxikační náplasti – varovná recenze!

Očista neboli detoxikace organismu zajímá stále více lidí, kteří se chtějí zbavit věčné únavy, nedostatku energie a opakujících se nemocí. Příčinou jsou totiž velmi často škodlivé a jedovaté látky, které se pomalu a jistě usazují a hromadí v těle, kde páchají různé “neplechy”.

Tyto látky (tzv. toxiny) oslabují imunitní systém a zatěžují důležité vnitřní orgány, které mají přirozenou detoxikaci na starosti.

detoxikacni_naplasti

Pokud jste zvažovala nákup náplastí na detoxikaci, rozmyslete si to, než vyhodíte peníze do vzduchu

 

POZOR! Nejnovější díl relace Černé ovce jednoznačně vyvrací lživé reklamy a sliby prodejců náplastí. Nekupujte je a nepodporujte „šmejdy“! Jsou to vyhozené peníze a výsměch na okradených lidech. Pro video KLIKNĚTE ZDE.

 

Detoxikace přirozená a bez náplastí

Nejlepším způsobem, jak podpořit přirozenou detoxikaci, je zdravý jídelníček, pravidelný pohyb, spánek, odpočinek a méně stresu. Velké množství lidí namísto toho, aby se zamyslela nad svým
životním stylem, hledá přípravky, které by proces detoxikace urychlily.

Při brouzdání internetem jsme na narazili na detoxikační náplasti, které mají údajně všechny nečistoty vytáhnout ven. Je to vůbec reálné?

 

VIDEO: Tahle paní lže lidem. Náplasti zhnědly, protože obsahují ocet, který na vzduchu tmavne.

TIP: Velice trefně se k neúčinnosti a klamavé reklamě vyjadřuje portál expresdieta.cz.

 

Jak fungují detoxikační náplasti? A fungují vůbec?

Detoxikační náplasti jsou dle našeho úsudku pouze další “zázračnou metodou, jak se snadno a rychle zbavit toxických látek v lidském těle”. Ve skutečnosti z vás snadno a rychle vytáhnou nemalý obnos peněz, účinky detoxikačních náplastí už tak zřejmé nejsou.

Podle výrobců a prodejců detoxikačních náplasti obsahují vysoce účinné a samozřejmě pouze 100% přírodní látky. Jejich použití je navíc velmi jednoduché a odpadá tak příprava detoxikačních čajů či používání tabletek a tinktur. Vhodné jsou pro všechny lidi, které trápí únava, nedostatek energie, časté nemoci, bolesti hlavy, záda a kloubů apod.

JAK SE DETOXIKAČNÍ NÁPLAST POUŽÍVÁ? Náplast se nejlépe před spánkem přilepí zespodu na chodidlo cca na 6 až 8 hodin. Účinné látky jsou poté vstřebávány do těla a roznášeny pomocí lymfatického systému. V těle mají napomáhat vyloučit škodlivé látky, které absorpční látky v náplastech vstřebávají.

Detoxikační náplasti ÚDAJNĚ:

 • podporují detoxikaci organismu
 • uvolňují nežádoucí toxiny
 • posilují imunitní systém
 • zvyšují hladinu energie
 • zbavují stresu
 • urychlují metabolismus
 • mají pozitivní vliv na snížení tělesné hmotnosti
 • zlepšují kvalitu spánku
 • odstraňuji kožní problémy
 • zbavují bolesti hlavy
 • uleví od bolestí kloubů
 • zlepšují cirkulaci krve
 • příznivě ovlivňují astma

Po použití náplast ztmavne nebo dokonce zčerná. Podle některých výrobců je změna barvy právě důkazem úspěšné detoxikaci a náplasti by s ubýváním toxických látek měly zesvětlet. Pravdou je, že za ztmavnutím náplasti stojí vlhkost, nic víc. Někteří výrobci to potvrzují a uvádí, že zásadním důkazem je vymizení symptomů zaneseného organismu.

PROČ SE DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI LEPÍ NA CHODIDLA? Náplasti vychází z tradičních východních medicín, které věří, že škodlivé a jedovaté látky klesají směrem dolů a hromadí se mimo důležité orgány. Navíc se na nich nachází reflexní body, kterém lze ovlivnit každou část těla – horní třetina chodidla ovlivňuje horní polovinu těla, klenba orgány střední část těla a pata má zase vliv na dolní polovinu těla.

detoxikacni_naplasti_na_nohy

Nejčastěji se detoxikační náplasti lepí na chodidla, i když to smysl nemá

 

Detoxikační náplast je pouze placebo bez vlivu na tělo

Zhruba takto bychom mohli stručně a jasně shrnout účinky detoxikačních náplastí. Detoxikační náplasti patří mezi alternativní metody, u kterých nejsou pozitivní účinky jednoznačně prokázány.

Na druhou stranu mnozí lidé nadšeně tvrdí, že právě jim detoxikační náplasti pomáhají, jak je patrné z mnoha internetových diskusí na toto téma. Otázkou samozřejmě je, na kolik se jedná o pravdivé názory na kolik o pouhou reklamu.

Nadšené ohlasy proto spíše přisuzujeme placebo efektu. Je vědecky prokázané, že nemocnému pomůže obyčejná kostka cukru, pokud věří, že se jedná o pravý lék. Podobné to bude i náplastí a dalších “zaručeně účinných” metod detoxikace.

Mnozí výživoví odborníci se shodují, že mnohem prospěšnější a navíc i levnější je každodenní procházka na čerstvém vzduchu a zdravá výživa. Upřímně řečeno, dokážete si představit, jak může náplast na chodidle vytáhnout škodlivé látky z plic či jater?

Jiní specialisté na výživu považují detoxikační náplasti za zajímavý podpůrný (nikoliv však samospastitelný!) prostředek. Nějaký účinek sice mít mohou, ale rozhodně nenahradí pravou detoxikaci.

ZAJÍMAJÍ VÁS NÁZORY ODBORNÍKŮ NA DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI? Přečtěte si článek Detoxikační náplasti: opravdu účinkují?

 

detoxikacni_naplasti_diskuze

Negativní a nedůvěřivé názory na detoxikační náplasti převládají i mezi lidmi

 

Detoxikační náplasti – cena a značky

Detoxikační náplasti lze sehnat na internetu, v lékárnách i obchodech se speciální výživou. Jejich cena je velmi odlišná a pohybuje se od 70 Kč až po několik stovek. V internetových diskusích se hojně zmiňují detoxikační náplasti Kiyome Kinoki (je to úmyslná reklama?), jejichž cena se pohybuje kolem 250 Kč za 30 ks.

Pochází z Japonska a obsahují výtažky z rostliny Eriobotryajaponica, Turmalín, bambusový ocet, Chitosan a vitamín C.

 

kinoki_detoxikacni_naplasti

Názor přímo na náplasti Kiyome Kinoki

 

Zakoupit lze i jiné detoxikační náplasti. Ceny se liší mírně a všechny do jedné slibují podobné účinky. Jsou to například detoxikační náplasti Dr.Plaster obsahující přírodní složky Chitosan, dřevný ocet, bambusový ocet, zázvor, Eukalyptus, houbu Agaricus, Turmalín, vitamín C, 2% perleť a Mišpulník japonský.

Aplikovat je lze nejen na nohy, ale i přímo na bolestivá místa (kolena, lokty, bedra, ramena). Dle stupně znečištění organismu byste měli za 24 hodin použít 2-4 náplasti. I při “zvýhodněné” ceně 159 Kč za 14 kusů je to docela drahá záležitost. Měsíční kůra vyjde až na 600 Kč.

Pokud váháte, zde detoxikační náplasti využít či nikoliv, pomohou vám v rozhodování názory dalších lidí. Ty jsou ve většině případech značně skeptické. S rezervou berte i nadšené ohlasy, které mohou být skrytou reklamou.

 

detoxikacni_naplasti_recenze

Další názory na detoxikační náplasti

TIP: Pro podporu přirozené detoxikace organismu doporučujeme směs zelených superpotravin Blendea SUPERGREENS.koupit Blendeu

 

Detoxikační náplasti – podvod a nic víc

Je pouze na vás, zda detoxikační náplasti využijete či nikoliv. Možná vám pomohou, možná vás zklamou stejně jako desítky dalších detoxikačních přípravků. Připomeňme si proto způsob, který funguje za každých okolnosti. Jezte zdravě, hýbejte se a usmívejte se na svět kolem sebe!

TIP NA DETOXIKAČNÍ SMOOTHIE: Připravte si doma detoxikační smoothie ze superpotraviny goji.

detoxikacni_potraviny

Zdravá výživa = nejlepší detoxikace!

 Detoxikační náplasti – varovná recenze!

2.3 (46.67%) 6 hlasovPowered by the Product Review Wordpress Theme