Enterosgel

 

Detoxikace se stává stále více diskutovaným tématem a většina z nás už ví, že čistý organismus má blahodárný vliv na naši kondici a celkový pozitivní pocit. Na trh se tedy dostává obrovské množství různých doplňků, preparátů, krémů a nápojů, které slibují, že pomohou.
Je však velká škoda, že většina z nich je pouze neúčinná "slátanina" složek bez prokazatelného účinku a bez skutečných zkušeností zákazníků. Internet je dnes doslova přeplněn bezcenným "odpadem", avšak vždy se najdou lidé, kteří uvěří vábivé reklamě a výrobek zakoupí.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 40 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 NE
 Dlouhodobé výsledky
 NE
 Doporučujeme
 NE
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

Detoxikace se stává stále více diskutovaným tématem a většina z nás už ví, že čistý organismus má blahodárný vliv na naši kondici a celkový pozitivní pocit. Na druhé straně je však skupina výrobců, která se z tohoto trendu snaží vytěžit maximum. Na trh se tedy dostává obrovské množství různých doplňků, preparátů, krémů a nápojů, které slibují, že pomohou.

Je však velká škoda, že většina z nich je pouze neúčinná „slátanina“ složek bez prokazatelného účinku a bez skutečných zkušeností zákazníků. Internet je dnes doslova přeplněn bezcenným „odpadem“, avšak vždy se najdou lidé, kteří uvěří vábivé reklamě a výrobek zakoupí.

Enterosgel

Pokud by to nefungovalo, vrátím to!

Zákazníci si věc představují poměrně jednoduše: „Já si to objednám. Vždyť pokud by to nezabralo, vrátím to, oni mi vrátí peníze a věc je vyřízená. Za zkoušku nic nedám! „.

Zde však dochází ke zklamání, protože drtivá většina prodejců umožňuje vrátit pouze neotevřené a nepoužité balení často v původním, neporušeném obalu. Pokud byste si objednali krém, párkrát ho použili a dožadovali se při reklamaci vrácení peněz, pravděpodobně byste zůstali zklamaní. Zboží je otevřené, není v původním obalu, tím se stává neprodejné a výrobce jej zpět nevezme.

Vždy si proto udělejte důkladný přehled a ověřte si výrobek z více zdrojů. Nespoléhejte se při tom pouze na stránky výrobku. Ty budou vždy opěvovat jeho prospěch. Jsou to právě různá nezávislá fóra a diskuse, které do tématu vnesou více světla.

Zda se tyto praktiky týkají i výrobku Enterosgel se dozvíme v dnešní recenzi.

Zkušenosti částečně hrají ve prospěch Enterosgelu

Prohledali jsme za vás internetové diskuse a nezávislá fóra. Ve většině případů se jedná o pozitivní reakce a gel téměř všichni doporučují. Narazili jsme však i na několik negativních, respektive „střízlivých“ reakcí, které tím pádem znevažují ty pozitivní.

Jak funguje Enterosgel?

Princip fungování výrobku nás zaujal a předpokládáme, že slíbené i splňuje. Celá věc je velmi jednoduchá.

Enterosgel je hmota tvořená organickým křemíkem – polymethylsiloxan polyhydrát. Tento materiál je léty ověřený a zaměřilo se na něho mnoho klinických studií. Ty prokázaly, že organický křemík má silné sorpční vlastnosti a dokáže do sebe „nasát“ nežádoucí látky.

Velkou výhodou je, že pohlcuje cizorodé látky z trávicího traktu a ty, které v těle potřebujeme, tam i uchová.

Jaké látky Enterosgel pohlcuje?

Houbovitý gel obsahuje póry, jejichž rozměry odpovídají velikosti molekul škodlivých látek. Uvažujeme tedy na mikroskopické úrovni.

Otázkou však zůstává, jak si Enterosgel poradí s většími, než mikroskopickými částečkami. Zůstanou v trávicím traktu? Jak je z těla vyloučíme? Na tyto otázky již výrobce neodpovídá. Naopak se zaměřil výhradně na velikostí nejmenší škodliviny.

Enterosgel tedy působí hlavně v trávicím traktu?

Líbí se nám, že Enterosgel není výlučně pro vnitřně použití a uplatnění najde i jako krém s antibakteriálními a regeneračními účinky na pokožku. Mnohé dámy ho aplikují v podobě pleťové masky. Pomáhá při akné a jiných problémech s pletí.

100% problémů nelze odstranit

Enterosgel se na stránkách propaguje jako pomocník na všechny druhy nemocí a potíží. Bohužel vás musíme zklamat – takový kouzelný „všelék“ neexistuje.

Je sice možné odstranit problémy, které vznikly kvůli zanesení organismu nečistotami. Pokud máte exémy, zažívací obtíže a z nich vyplývající další důsledky, odstraněním nežádoucích látek tyto projevy zmírníte.

Enterosgel však slibuje například i úbytek váhy, což je bohužel vyloučené. Gel na sebe neváže tuk. Sám by si tak protiřečil, protože výrobce tvrdí, že gel odstraní pouze cizorodé škodliviny. Tuk je však přirozenou součástí organismu, kvůli tomu na něj Enterosgel nemá jak zabírat.

Podobných nelogických tvrzení na stránce naleznete více, což opět snižuje důvěryhodnost výrobku.

Další a další protichůdná tvrzení

Kromě oficiální stránky výrobku jsme našli několik vedlejších stránek, které slouží k propagaci Enterosgelu. Všude jsou však uvedeny jiné doby projevení účinků.

Na jedné stránce se dočtete, že projevy alergie na potraviny se zmírnily po druhé dávce, jinde zas naleznete tvrzení, že jsou nutné až 4 (!) měsíce užívání.

Lidé, které poštípal hmyz a aplikovali na otok Enterosgel, hodnotí výrobek také nejednoznačně. Někomu otok zmizel po 15 minutách, jinému pomohly až zábaly 3 x denně po dobu 2 dnů. Věříme, že Enterosgel nemusí mít žádný účinek na tyto „zranění“ a celá pomoc se odehrává pouze v hlavách nakupujících.

Cena a balení

Cena jedné základní 225g tuby je 365 Kč (cca. 14 €). Za dopravu na Slovensko zaplatíte dalších 5 €.

Výrobce nabízí i jednorázovou dávku za 40Kč (1,50 €), nebo menší balení 90g za 195Kč (7,20 €). Tyto balení jsou méně výhodné..

Užívání a dávkování

Při snaze o detoxikační kúru doporučuje výrobce užívat 3x denně polévkovou lžíci gelu, což je 3 x cca. 15g. Jedna základní tuba by měla vydržet 15 dávek, to se rovná 1 € / dávka. Tubu tedy spotřebujete poměrně rychle, a to již za 5 dní.

Pokud plánujete gelem potírat povrchová zranění, otoky nebo popáleniny, potírejte postižené místo slabou vrstvou gelu alespoň 2 x denně.

Nežádoucí účinky

Jediný nežádoucí účinek, o kterém jsme se dočetli, je riziko zácpy. Gel je tužšího skupenství, kvůli čemuž může vzniknout problém s jeho vyloučením. Dávka projde tělem údajně za 7 hodin.

Tento nežádoucí efekt se nám velmi nezamlouvá, protože člověk, který má zanesený trávicí trakt, jistě netouží po tom, aby si přivodil problémy s vylučováním. Vnímáme to jako velké mínus k celkové snaze docílit zlepšení trávení a vylučování.

Výhody Enterosgelu

Enterosgel naši důvěru nezískal, ale i přesto jsme našli několik výhod:

 • Prokazatelná schopnost vázat a odvádět z těla mikroskopické nežádoucí částice
 • Poměrně příznivá cena
 • Jednoduché užívání
 • Nevstřebává se do těla – pouze projde přes trávicí soustavu

Nevýhody Enterosgelu

Kvůli následujícím bodům jsme se s Enterosgelem neztotožnili:

 • prezentuje se jako „všelék“
 • mnoho rozporuplných reakcí
 • zavádějící informace (hubnutí apod.)
 • způsobuje zácpu
 • nejednoznačné informace o užívání a době prokázání účinku
 • dostatek negativních recenzí

Pokud je však vaším cílem zbavit se alespoň mikroskopických nečistot a usazenin, výrobek si klidně objednejte. Vše pouze za předpokladu, že máte silné trávení, které si dokáže s touto těžkou hmotou poradit. Citlivějším povahám Enterosgel nedoporučujeme.Enterosgel

Oznámkujte nás

ZÁVĚR

Člověk, který se chce vnitřně vyčistit, zkusí všechno. Enterosgel není natolik drahý, abyste si nemohli dovolit alespoň jednu týdenní kúru. Každopádně jsme přesvědčeni, že Enterosgel nebude mít takový neuvěřitelný účinek, jak slibuje. Na fórech najdete i střízlivá hodnocení uživatelů, kteří věci uvádějí na pravou míru.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 40 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 NE
 Dlouhodobé výsledky
 NE
 Doporučujeme
 NE
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Kvalita-Cena
click here to visit website

Napište vlastní recenzi

Jméno (povinné)
VAŠE HODNOCENÍ
Účinnost

Rychlost

Bezpečnost

Dlouhodobost

Kvalita-Cena

E-mail(povinné)
Váš komentář


RECENZE ČTENÁŘŮ

 1. Recenze od Jaromír
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Kvalita-Cena

  Enterosgel je rozhodně jediná účinná detoxikace. Funguje i na to hubnutí, protože čistí střeva a tím vstřebá látky co má..ne co nemá..


Powered by the Product Review Wordpress Theme