Liverax

 

V dnešní recenzi se zaměříme na výrobek Liverax. Je určen k detoxikaci a regeneraci jater. Ta patří mezi nejdůležitější tělesné orgány. Zdraví jater je velmi důležité a zejména dospělí lidé je vlivem zhoršené životosprávy mívají znečištěné. Zjistěte, proč je kondice jater tak důležitá a zda tento optimální stav lze dosáhnout s výrobkem Liverax.

VLASTNOSTI
 Cena
 319 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 NE
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Dlouhodobost

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

V dnešní recenzi se zaměříme na výrobek Liverax. Je určen k detoxikaci a regeneraci jater. Ta patří mezi nejdůležitější tělesné orgány. Zdraví jater je velmi důležité a zejména dospělí lidé je vlivem zhoršené životosprávy mívají znečištěné.

Zjistěte, proč je kondice jater tak důležitá a zda tento optimální stav lze dosáhnout s výrobkem Liverax.

Liverax

Liverax – český doplněk stravy pro podporu očisty a regenerace jater

chci prodetox

Co mají játra na starosti?

Játra v těle zjednodušeně představují filtr krve. Přeměňují toxiny a škodlivé látky na formu, ve které je lze co nejrychleji vyloučit ven z těla. Játra je však možné velmi rychle přetížit a to tehdy, když na ně působí více toxinů, než dokážou přirozeně odbourat.

Právě zde je třeba uvést, že i při začlenění doplňku Liverax je nutné omezit působení toxinů na játra, ale i na celý organismus. Je jasné, že v dnešní době se jen těžko vyhneme smogu a chemikáliím ve stravě a vodě.

Můžeme však přestat kouřit, nepoužívat nadmíru kosmetiky a stravovat se čerstvě a střídmě. Právě jsou to nejčastěji činitele, které znečišťují celé tělo. Liverax a jemu podobné doplňky nejsou zázrakem, který by problém řešil okamžitě bez alespoň částečné změny životosprávy.

Dokáže však snažení urychlit a pokud například přestaneme pít alkohol, játra se vyčistí a zregenerují rychleji, než bez Liveraxu.

Jak zjistím, že játra nefungují správně?

Možná jste si mysleli, že oslabená a znečištěná játra jsou jen jedním problémem, ovšem není to pravda. Játra ovlivňují stav téměř každé části těla. Zhoršený zrak (červené oči, slzení, záněty), problémy se srdečním rytmem, funkce mozku, kondice a vylučování žláz (včetně pohlavních), ledviny, a dokonce i klouby.

Lidé s problematickými játry trpí únavou a trávicími obtížemi. Spolehlivým signálem jsou i kožní problémy (akné, exémy, svědění a přecitlivělost pokožky).

Lékař zjistí, zda mají zdravotní problémy původ ve znečištěné játrech. Je proto nutné navštívit jej při jakémkoliv podezření. Zjistí, zda jsou původcem játra nebo onemocnění jiného určitého orgánu.

Játra

Rozdíl mezi poškozenými a zdravými játry

Existuje i přirozená detoxikace jater?

Je jasné, že v rámci prevence dobrého stavu jater je vhodné zapojit do jídelníčku určité potraviny, které detoxikaci prokazatelně napomáhají.

Doplňky stravy v čele s Liveraxem tuto snahu urychlí, a zároveň zjednoduší, protože se užívá obvykle 1 tableta denně.

Pokud chcete napomoci detoxikaci stravou, zapojte do jídelníčku následující:

 • Česnek – aktivuje vylučování jaterních enzymů, čímž urychluje vyplavování toxických látek z těla
 • Citrusové plody – vitamín C a antioxidanty zbavují játra toxinů, přičemž podporují metabolizaci tuků. Látky v nich obsažené jsou žádoucí i při snaze o zhubnutí
 • Zelený čaj – listy čaje jsou jedním z nejbohatších přírodních zdrojů antioxidantů, což je při snaze o detoxikaci nezbytné
 • Listová zelenina / saláty – z jater odstraňují zejména těžko vylučitelné nečistoty, jako těžké kovy, pesticidy a všechny agresivní chemické složky syntetického původu
 • Ořechy – aminokyseliny a mastné kyseliny také výrazně podporují očistu jater. Zároveň je vyživují a okysličují, čímž urychlují jejich regeneraci při poškození

Jak jsme již psali, vhodný doplněk stravy dokáže snahu o pročištění a regeneraci urychlit. Představujeme Vám výrobek Liverax.

Liverax – pomocník pro očistu jater

Liverax je nový, zatím méně známý prostředek pro očistu a detoxikaci jater původem z Čech. Prodává se prostřednictvím internetu, i když na stránkách naleznete tvrzení, že je dostupný také v lékárnách (bohužel za vyšší cenu).

Složení Liveraxu

Složení je čistě přírodní, jak bývá u doplňků stravy zvykem. Výrobce spojil nejběžnější přírodní složky pro podporu očisty. I tak se nám však zdá složení poměrně „chudé“, protože jsme zvyklí, že tyto výrobky obsahují klidně i 3 x více účinných složek.

 • Ostropestřec mariánský – staletí používána rostlina. Je častou součástí léků na játra, ale protože je to rostlina, obsahují ji i doplňky výživy. Působí na regeneraci buněk, jejichž úkolem je odvádět z těla všechny nežádoucí látky
 • Kozinec – rostlina se silným antioxidačním účinkem. Ochraňuje buňky a tkáně před nebezpečnými volnými radikály – toxiny, které při zvýšeném výskytu v těle způsobují rakovinné bujení
 • Kurkuma – tradiční indické koření chrání buňky před tzv. oxidativním stresem. Je to stav poškozování zdravých buněk, který je oslabuje a jsou tak opět náchylnější na selhávání
 • Kyselina alfa lipoová – je obsažena v listové zelenině (zelí, kapusta, saláty). Kromě toho, že působí na trávení a spalování tuků, ovlivňuje i správnou kondici jater
 • Cholin – jeden z vitaminů skupiny B funguje jako výživa buněk v játrech. Pouze dobře zásobené buňky dokážou odolávat negativnímu vlivu toxinů. Cholin jim dodává sílu a dělá jejich odolnějšími.

Složení liverax

5 hlavních složek přípravku Liverax – i vám se to zdá málo?

NÁŠ NÁZOR: Obsažené složky jsou sice cenné pro organismus, nejsou však výjimečné a jsou dostupné také ve své běžné čerstvé formě. Na stránkách jsou účinky popsány lehce zveličeně.

Účinné látky liverax

Hodnoty účinných látek v 1 kapsli Liveraxu

Dávkování a užívání

Liverax je určen pro dlouhodobé užívání, tzn. není omezen na určitý časový úsek. Uživatel sám zjistí, kdy se příznaky znečištění jater vytratí. Opět ale doporučujeme navštívit lékaře, který posoudí, zda komplikace vznikly kvůli znečištění jater nebo ne.

Užívá se 1 kapsle denně, ideálně po jídle. Zvyšovat dávku se nedoporučuje – tělo by přebytek účinných látek bez užitku vyloučilo.

Cena a balení

Cena je poměrně příznivá, protože na trhu najdeme i mnohem dražší alternativy. Stránky cenu v eurech neuvádějí, přibližným přepočtem však dostaneme cca 12 € za balení, což je 6 € na měsíc.

1 balení obsahuje 60 kapslí, takže při dodržení dávkování vydrží 2 měsíce. Ceník uvádíme níže a je platný k 01.09.2015. V případě zájmu se na cenu informujte přímo na stránce prodejce.

Ceník Liverax

Ceník Liveraxu platný k 01.09.2015

Je Liverax bezpečný?

Ano, Liverax splňuje potřebné náležitosti. Nemusíte se proto bát, že by šlo o neověřený a nebezpečný výrobek. Liverax je nahlášený na Ministerstvu zdravotnictví ČR, které jej vyhodnotilo jako bezpečný.

Certifikace HACCP dokazuje, že Liverax byl vyroben v akreditovaných a bezpečných laboratořích. Složení není návykové.Liverax

4.7 (93.33%) 3 hlasov

ZÁVĚR

Liverax nás nechal "chladnými", ale nezatracujeme ho. Je cenově příznivý, avšak složení není nijak speciální a v případě potřeby bychom se opravdu zaměřili na přirozenou změnu stravy a návyků. Zdraví jater je velmi důležité a má vliv prakticky na celé tělo. Snažte se udržovat svá játra zdravá. Odmění se vám zdravým a dlouhým životem.

VLASTNOSTI
 Cena
 319 Kč
 Prodej v ČR
 ANO
 100% přírodní
 ANO
 Dlouhodobé výsledky
 NE
 Doporučujeme
 ANO
HODNOCENÍ
 Účinnost
 Rychlost
 Bezpečnost
 Dlouhodobost
 Dlouhodobost
click here to visit website

Napište vlastní recenzi

Jméno (povinné)
VAŠE HODNOCENÍ
Účinnost

Rychlost

Bezpečnost

Dlouhodobost

Dlouhodobost

E-mail(povinné)
Váš komentář


RECENZE ČTENÁŘŮ

 1. Recenze od rajzáková
  VAŠE HODNOCENÍ
  Účinnost
  Rychlost
  Bezpečnost
  Dlouhodobost
  Dlouhodobost

  čítala som recenzie o drtenom sylimaríne,a tam tvrdia, že spracovaním pestreca mariánskeho do tabliet, kapsúl sa stráca antioxidačný účinok sylimarínu, a tak tbl. nie sú účinné, ako to je vlastne ?
  prajem príjemný deň
  iR


Powered by the Product Review Wordpress Theme