MMS/CDS – lež, kvůli které umírají lidé

Internet je nejen úžasná studnice informací a možností komunikace, ale také velmi nebezpečný prostředek. Nejrůznější podvodníci, šarlatáni a pseudoléčitelé jej neváhají využívat k manipulaci se lidmi.

Nabízí nebezpečné přípravky, které slibují vyléčení všech nemocí. Bohužel jsou si velmi dobře vědomi, že zoufalí lidé dělají zoufalá rozhodnutí.

 

VYSLECHNĚTE SI upozornění RNDr. Jana Krejseka, který varuje před MMS.

 

Žíraviny MMS a CDS spálí kůži i vnitřnosti! Zaručeně nic nevyléčí!

Titulek nového článku proto berte s velkou nadsázkou, protože se jedná o životu nebezpečný způsob, jak spálit tělo zevnitř i zvenčí. Tyhle agresivní chemické žíraviny jsou pro měkké lidské tkáně naprosto smrtící!

Na internetu se sice můžete o této léčebné metodě dočíst spousty pozitivních informací a recenzí. Před jejím používáním však důrazně varují všichni skuteční lékaři a také úřady, které mají na starosti bezpečnost lidí.

CDS a MMS představují opravdu nebezpečný hazard se zdravím i životem!

Nejsnazším cílem šarlatánů jsou lidé na dně sil, kteří trpí dlouhodobými problémy a vážnými nemoci a MMS berou jako poslední možnost záchrany. Ti si nechají vnutit cokoliv, co jim dává i falešnou šanci na uzdravení

 

Jim Humble – léčitel s MMS nebo podvodník?

“Objevitelem” této zázračné metody je američan Jim Humble, který vyvinul způsob, jak látku připravit a aktivovat. Nejedná se však o žádné ověřené léky či zdraví prospěšné bylinky.

VÍTE, CO JE MMS A CDS? MMS neboli Miracle Mineral Solution tvoří chemické látky. Základem MMS je chloritan sodný (NaCIO2), který se používá k bělení látek, papíru nebo k desinfekci – odtud také lidové pojmenování „savaři – lidé, kteří pijí Savo„!  

Nově nabízí MMS2 (aby bylo pořád co prodávat) , jejímž základem je chlornan vápenatý (CA(CIO)2 a kyselina chlorovodíková (HCI). Z MMS vychází další dvě metody CDS a CDS2 vyžadující “probublávání” plynu CIO2 kapalinou, což je slabší a lépe snášený roztok. Ne však méně nebezpečný.

 

Jim Humble – pouze podvodník a šarlatán

Jim Humble a jeho příznivci se nebojí jít opravdu daleko. Požívání nebezpečných chemických látek doporučují všem – dospělým, malým dětem i novorozencům či těhotným ženám. Proč?

Protože MMS prý vyléčí všechny nemoci od rýmy, přes alergie až po rakoviny. “Umírněnější” zastánci tvrdí, že přípravek vyléčí nemoci způsobené viry a bakteriemi tím, že rozpozná špatné bakterie od dobrých a ty špatné zabije. Jak? To nikdo netuší.

TIP: Perfektní článek o tom, jak šarlatáni vydělávají na neznalých lidech. Zodpovědnost? Žádná! Oběti bělidlo užívají na vlastní riziko!

MMS a CDS nemohou svá tvrzení opřít žádná data či klinické studie. Ani to nehodlají.

„Plnohodnotné provedení těchto testů tak, aby něco prokázaly lidem z lékařské profese, bohužel vyžaduje početné ošetřovatelky, lékaře, laboranty a vědecké přístroje. Než by jim lékaři byli vůbec ochotni věnovat nějakou pozornost, přišly by takové testy na miliony dolarů. Na to prostě nemáme prostředky a ani se nepokoušíme cokoli dokazovat lékařům,“

– nechal se slyšet Jim Humble. Ohání se pouze příběhy jednotlivců, které však mohou být smyšlené a dle logického myšlení také jsou.

 

Jim Hubmle – samozvaný otec sekty a pseudoodborník

Původní “profesí” zlatokop a metalurg tvrdí, že na svých cestách vyléčil dva muže údajně nemocných malárií tím, že jim podal přípravek k čištění vody.

Muži se „samozřejmě“ vyléčili a Jim se rozhodl pokračovat v “léčení”. V Africe údajně vyléčil 800 lidí od HIV. Jeho test spočíval v tom, že se jich ptal, jak se po užívání jeho látky cítili.

Jako důkaz uzdravení mu stačilo, že se cítí šťastní. Absurdní? Pro savařské fanatiky zjevně dostačující. Síla slibu, i když falešného, má velikou váhu.

CDS a MMS – nebezpečný hazard se zdravím i životem

Přípravky jsou sice zředěné, to ale neznamená, že jsou bezpečné či neškodné. Právě naopak.

V první řadě může dojít k chybě při domácí výrobě, přípravě, manipulaci či požívání.

V druhé řadě pacienti velmi často zanedbávají osvědčenou terapii a léčbu. Přerušení jakékoliv jiné terapie jim dokonce doporučuje sám Jim Humble. Pacient na jeho radu zamítne odbornou péči a diagnózu, což může vést k ještě větším zdravotním problémům. Mnozí lidé již doplatili životem. 

Nižší koncentrace mohou způsobit nevolnosti, bolesti a průjmy, což bylo považováno za důkaz, že léčba funguje a tělo se detoxikuje!

Stavy ale dokazují pouze to, že tělo je podrážděné, snaží se odolat žíravině a vyloučit jí z těla. Buňky odumírají a rány mokvají. Rizika jsou však mnohem závažnější.

účinky inhalace MMS

To, co z paní vylétlo, byla poškozená tkáň dýchacích cest, které si inhalací výparů MMS nebo CDS poškodila

 

Rizika MMS a CDS uváděná hlavním hygienikem ČR:

  • poleptání sliznic, trávicího traktu a respiračního traktu, kůže, očí a systémovým poruchám
  • perforace jícnu a žaludku
  • selhání jater a ledvin
  • metabolický rozvrat
  • methemoglobinémie
  • akutní renální selhání

Bohužel i na českých e-shopech lze bez problémů najít zdraví ohrožující chemikálie. Jelikož se nejedná o schválené látky, prodávají se nejčastěji jako bělidlo na textil.

Chtějí se tak vyhnout kontrole úřadů. Zároveň však prodávají knihy s podrobnými návody, jak tyto látky používat vnitřně, ke koupelím, potírání či dokonce klystýrům.

“Výhodné sety” se dají sehnat i na českých e-shopech . šarlatánům jde o VAŠE PENÍZE!

 

České úřady bijí na poplach! Je to bezohledné hazardování s lidským zdravím!

Mohli bychom si myslet, že lidé v civilizovaných zemích mají o podobných univerzálních všelécích nejasného či nebezpečného složení jasno.

Podobné reklamy jim připadají jako nepovedený vtip, na který nemůže nikdo skočit. Zdraví lidé, které dvakrát ročně potrápí chřipka nebo angína, prostě netuší, jakými problémy si prochází vážně nemocní lidé.

JAK SE VYJÁDŘILY ČESKÉ ÚŘADY? Před užíváním MMS/CDS varují Úřady pro kontrolu potravin a léčiv po celém světě včetně České republiky. Státní úřad pro kontrolu léčiv v ČR prohlásil, že je nutné, aby splňoval stejné nároky jako všechny ostatní léky. Státní zemědělská a potravinářská inspekce tuto metodu označila za „naprosto bezohledné hazardování s lidským zdravím”. Proti se vyslovil také hlavní hygienik ČR varující před závažnými zdravotními riziky.

ČTĚTE varovné články na stránkách Státní potravinářské a zemědělské inspekce. 

Zoufalí lidé, kterým nepomáhá žádná léčba, se uchylují k rozhodnutím, která jsou pro zdravé lidi absolutně nepochopitelná. Hledají cokoliv, co jim nebo blízkým (zejména dětem) může pomoci.

Jakmile začnou hledat na internetu, dostanou se příliš blízko osidel léčitelů slibující zázračné uzdravení. Zde si můžete přečíst diskusi, kde se vyjadřují zatvrzelí zastánci MMS/CDS i jejich odpůrci. Na Facebooku existuje skupina, kde se lidé v užívání žíravin ještě podporují a vzájemně si “pomáhají a radí”.

TIP NA ZAJÍMAVÝ ČLÁNEK O MMS! Čtěte Miracle mineral solution alebo mám málo starostí ??? na skvělých stránkách Lovcišarlatánov.sk.

Přičteme-li anonymní prostřední internetu, kde se může odborníkem stát kdokoliv, je na neštěstí zaděláno. Stačí smíchat pár bylinek v lepším případě a v horším případě chemických látek, přidat pár odborných výrazů, fotografií a videí, zanadávat si na nenasytné lékaře, připojit příběhy uzdravených rozesmátých jednotlivců a výsledkem je neškodná bylinná směs nebo nebezpečný chemický mix.

 

Jim Humble

Tenhle starý pán toho už namluvil hodně. Pozitivní výsledky užívání MMS ale nijak nepotvrdil a zodpovědnosti za úmrtí a zranění se vzdal! Doporučoval přeci „pouze“ žíraviny, ne nesprávný lék. Naprosto absurdní výsměch všem důvěřivým

Zázračný lék na 95 % nemocí? NEEXISTUJE!

Za své rady nejsou tito lidé nijak zodpovědní. S falešným úsměvem na rtech vám řeknou, že nevolnosti jsou projevem toho, že MMS/CDS funguje. Neuzdravíte-li se, něco jste udělali špatně.

Řešení? Kupte si prostě další lék či další knihu nebo žíravinu jinak zřeďte a problém je vyřešený. Stěžovat si? Nemožné. Dobrovolně jste si koupili bělidlo, přečetli nějakou neodbornou radu na internetu a rozhodli jste se jej použít vnitřně. To přece není chyba prodejce, ale pouze vaše.

MMS/CDS není žádná ověřená léčba. Je to jen špatný marketing a manipulace naprosto bezohledných lidí bez špetky svědomí s lidmi nacházejících se v zoufalé a bezvýchodné situaci. Neohrožujte své zdraví nebo zdraví svých blízkých či dokonce dětí.

DÁLE ČTĚTE o hysterii okolo parazitů v lidském těle. Noví šarlatáni vydělávají na klamání lidí. MMS/CDS – lež, kvůli které umírají lidé

3.7 (73.33%) 6 hlasovPowered by the Product Review Wordpress Theme