Paraziti v lidském těle – proč nám lžou? (2. část)

V minulém článku jsme se psali o parazitech v lidském těle a o tom, které nám neškodí a které naopak ohrožují naše zdraví. Vysvětlili jsme si, že v našem prostředí není hrozba životu nebezpečných parazitů nijak vysoká.

Tentokrát se podíváme na zoubek šarlatánům, kteří nám vnucují drahé přípravky na jejich odstranění.

Bohužel lidé mají tendenci věřit všemu. Jedinými parazity, které nás a naše zdraví opravdu ohrožují, jsou však právě pseudoléčitelé a drzí prodejci.

parazit

Pozor na šarlatány, kteří tvrdí, že máte v těle smrtelně nebezpečného parazita

 

Poplašná zpráva – Lidská populace je prý zamořená parazity

Každý jeden den se hlavně na internetu, ale i alternativních (čti klamlivých tiskovinách hlásají hoaxy – falešné poplašné zprávy, jako třeba tahle:

“850 tisíc lidí v České republice každoročně umírá kvůli parazitům. Dokládají to i výzkumy, které uvádí, že až 87 % populace hlavního města trpí parazity. Ministerstvo zdravotnictví dokonce zkoumalo potraviny, které se u nás prodávají, a zjistilo, že 95 % všech produktů obsahuje parazity, kteří jsou pro lidi nebezpeční. Mohou vám totiž přivodit například rakovinu.”

Takové a podobné informace se objevují stále častěji. Stojí za nimi samozvaní léčitelé nabízející léky a přípravky na odstranění parazitů.

Skuteční parazitologové důrazně varují, že se jedná o lživé ničím nepodložené informace. Jediným cílem je vyděsit lidi a přimět je k absolvování drahé “léčby” či koupi přípravků.

Tito šarlatáni se neštítí používat lživé údaje, ukradené fotky a smyšlené odborné informace a případy. Příznaky, které uvádí, totiž na sobě snadno odhalí každý. Podívat se můžete na video A DOST!, které se letos na tuto problematiku zaměřilo.

VIDEO pořadu „A DOST“! Paraziti na parazitech útočí. Hrozí nám smrt?

“Účinné léky a metody” nestojí pár korun, ale tisíce. Pokud na jejich lži lidé skočí a rozhodnou se “ochránit” celou rodinu, šarlatáni z nich vytáhnou desetitisíce korun.

Parazitologové před nákupem takových přípravků důrazně varují a nejenom z finančního hlediska. Ne paraziti, ale právě tyto šarlatáni a jejich přípravky mohou jejich zdraví vážně poškodit.

 

Jak se zbavit parazitů? Nenechte se oklamat

V České republice se během posledních letech objevily desítky detoxikačních center, které slibují diagnostiku a odstranění nebezpečných parazitů.

Vyšetření vypadá velmi odborně a parazity vystrašeným lidem samozřejmě najdou. Téměř každý pacient se tak dozví znepokojivou zprávu o parazitech, které jej ohrožují na životě. 

Ve výsledné zprávě někde úplně na samém spodku a drobným písmem najdete informaci, že naměřené hodnoty nejsou 100%-tní a pravděpodobnost reálného nálezu je někde kolem 70%. Tím se podfukáři kryjou pro případ, že by se někdo stěžoval.

Ve skutečnosti měřidla a testy nic neprokazují a výsledky jsou zcela smyšlené. Ve videu výše uvidíte, že „pacientka“ se dala vyšetřit u běžného parazitologa s negativním nálezem.

Podfukářka ale naměřila přes 20 smrtelných parazitů! Navíc doporučila léčbu za tisícky korun a to dokonce i pro ostatní členy rodiny! 

NENECHTE SE OKLAMAT! Výsledky těchto testů jsou plné nesmyslů, říkají odborníci a parazitologové. Přečtěte si rozhovor s mikrobioložkou Annou Líškovou.

Jedinou cestou, jak si údajně zachránit život, je absolvovat drahou léčbu a koupit si další a další přípravky.

To samozřejmě platí pro celou rodinu. Šarlatáni svým pacientům neváhají tvrdit, že lék proti parazitům potřebuje celá rodina včetně domácích mazlíčků! Jde přece o zdraví jejich i celé rodiny. Které metody jsou ty zaručené?

kočičí paraziti

Drahou léčbu by měla podstoupit nejen celá rodina, ale i domácí mazlíčci

 

Které metody šarlatáni dopoučují, ale ve skutečnosti jsou totálně zbytečné?

FREKVENČNÍ LÉČBA

Údajně zaručený způsob, jak se zbavit smrtelných parazitů, je frekvenční léčba. Do celého těla jsou z tzv. plazmogenerátoru vysílány frekvence, které odhalí parazity v lidském těle a zároveň je odstraní.

Podle parazitologů, kteří tyto přístroje prozkoumali, jsou absolutně nefunkční. Nejenže žádné parazity neodhalí, ale rozhodně je nezlikvidují. Jediné, čeho se dokonale zbavíte, jsou vaše úspory.

VIDEO: A DOST! Obrovský podvod. Zázračné přístroje prý zachraňují životy

 

PŘÍRODNÍ PROSTŘEDKY NA ODSTRANĚNÍ PARAZITŮ

Podobně jako frekvenční léčba “zabírají” přírodní prostředky, které mají parazity z těla také odstranit.

Šarlatáni je vydávají za účinné detoxikační přípravky, přičemž používají odborné latinské názvy a jejich přemrštěnou cenu hájí smyšlenými výsledky klinických testů, falšovanými certifikáty a vymyšlenými statistikami.

Prodej doprovází fotografie parazitů, které po podrobném zkoumání nejsou lidské, ale zvířecí. Smyslem je lidi vystrašit. 

 

ANTIPARAZITIKA

Zdraví nebezpečná jsou skutečná antiparazitika, které se tito šarlatáni nebojí “předpisovat”. Tyto léky jsou sice účinné, ale pouze v přesně stanovených dávkách, a předepsat je smí pouze lékař.

Šarlatáni však antiparazitika předpisují bez odborných znalostí a doporučují zcela nesmyslně vysoké dávky. Navíc se jedná o neověřené thajské a indické výrobky, které mohou vážně poškodit zdraví.

VÍTE, JAK JE TO S PARAZITY U NÁS? Přečtěte si podrobnou zprávu České parazitologické společnosti, které porovnává argumenty údajných léčitelů a parazitologů.

 

MINERAL MIRACLE SOLUTION (MMS) A CHLOR DIOXIDE SOLUTION (CDS)

Chemické látky, které mají zničit nebezpečné parazity. Ve skutečnosti se jedná o silnou žíravinu, která hubí jako škodlivé, tak i prospěšné bakterie.

Chemikálie může popálit střeva a žaludeční stěnu a vyvolat tak křeče, průjmy, zvracení až selhání ledvin.

V Evropě jsou tyto látky zakázané a nesmí se prodávat ani jako doplňky stravy. Internetoví obchodníci je proto neváhají prodávat jako bělidla či bazénovou chemii.

Bohužel i v České republice má tato metoda širokou základnu příznivců, které se nebojí nebezpečnou chemii podávat i svým dětem. Někteří se nebojí vnitřně požívat ani Savo!

VIDEO: A DOST! Tohle už není legrace. Podvodníci, kteří zabíjejí

žíravina

Vymyšlené údajné léky nejsou nic jiného než nebezpečného chemické žíraviny

 

ALE UŽ VÁŽNĚ DOST! Věřte lékařům, ne šarlatánům

Je až neuvěřitelné, čeho jsou někteří lidé schopni. Jenom proto, aby vydělali velké peníze bez námahy, lidem úmyslně lžou a neváhají je ohrozit na zdraví.

Nevěřte šarlatánům, kteří vám tvrdí, že jste nemocní. Za zdravotními potížemi paraziti s největší pravděpodobností nemohou, a pokud ano, odhalí je na specializovaných pracovištích.

Věřte lékařům a ne samozvaným klinikám a léčitelům, kterým nejde o vaše zdraví, ale pouze a jen o vaše peníze.

Poslechněte si rozhovor s údajnou mikrobioložkou a imunoložkou z Kyjevské univerzity a udělejte si vlastní názor. Dávejte dobrý pozor, komu svěřujete své zdraví do rukou.

PŘICHYCENÁ PŘI ČINU – A DOST! Vymítačka červů v akci. Takhle se oblbují lidiParaziti v lidském těle – proč nám lžou? (2. část)

4 (80%) 2 hlasovPowered by the Product Review Wordpress Theme